Набір інструментів GRAD Tools 6003045
Фото 4 |
GRAD Tools 6003045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAD Tools 6003045
Усі ціни 6 →Grad Набор насадок торцевых Grad ? в кейсе 16шт (6003045) | 241 грн. |
Набір насадок торцевих 1/4 "в кейсі 16шт Grad (6003045) | 241 грн. |
Набір насадок торцевих Grad 1/4" 16 шт в кейсі (6003045) | 241 грн. |
Набір торцевих насадок 1/4" в кейсі 16шт GRAD (6003045) | 241 грн. |
Набір головок торцевих Grad 20 шт. (6003045) | 335 грн. |
Набір головок торцевих Grad 16 шт. (6003045) | 224 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →