Набір інструментів GRAD Tools 6004105
Відео 1Фото 5 |
GRAD Tools 6004105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAD Tools 6004105
Усі ціни 9 →Набір інструментів Grad 3/8" 39шт (6004105) | 1 163 грн. |
Grad 3/8" 39 шт в кейсі (6004105) | 1 163 грн. |
Grad Grad 39 шт. (6004105) | 1 163 грн. |
Набір насадок торцевих і біт 3/8 "39шт Grad (6004105) | 1 163 грн. |
Grad Набор насадок торцевых и биты Grad ?" 39шт (6004105) | 1 163 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →