Набір інструментів Intertool ET-7176
Відео 8Фото 8 |
Intertool ET-7176 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-7176
Усі ціни 20 →Набір інструментів Intertool ET-7176 176шт | 5 479 грн. |
Профессиональный набор инструментов Intertool ET-7176 | 5 744 грн. |
Комплект інструментів професійний Intertool 176 предметів (ET-7176) | 6 299 грн. |
Intertool Intertool ET-7176 127882 | 6 999 грн. |
Профессиональный набор инструментов, 1/4 & 3/8 & 1/2, 176 ед. INTERTOOL ET | 6 999 грн. |
ще 15 пропозицій
Це дуже добре оснащений набір інструментів. У комплект йдуть 3 робочі трищітки з таким розміром посадкового квадрата: маленька 1/2", середня 3/8", і велика 1/4". Вони червоного кольору, оброблені захисним матеріалом і не вигнутої форми. Під них йдуть 3 кардана. Головки в наборі розміщені так, що під кожне відділення трищітки йде відповідний набір головок.Разом 3 відділення.Так само є 2 набори Г образних ключів, по 9 штук у кожному пластиковому чохлі.Чохли з кліпсою - зручно чіпляти на пояс.Весь інструмент виготовлений зі сталі з глянцевим покриттям, крім ударних головок, вони в пластиці та матові, Кейс, в якому все знаходиться, складається з 2 частин, скріплюється пластиковими зависами, всередині має металеві вставки, кожна деталь добре замикається всередині і не випадає, є петля, щоб повісити замок. Хороше співвідношення ціни та якості. Це дуже добре оснащений набір інструментів. У комплект йдуть 3 робочі трищітки, оброблені захисним матеріалом. Під кожне відділення з трищіткою йде потрібний набір головок. Разом 3 відділення. Є 2 набори Г образних ключів, по 9 штук у кожному пластиковому чохлі. Чохли з кліпсою – зручно чіпляти на пояс. Кожна деталь добре замикається всередині і не випадає. Є петля, щоб повісити замок. Не виявила Юлия: користуюся Intertool ET-7176 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →