Витяжка GRANADO Palamos 1613-1200
Фото 8 |
GRANADO Palamos 1613-1200 2022 рікпотужна |
|
Кухонну витяжку GRANADO можна віднести до рішень просунутого класу. Модель шириною 52 см повністю вбудовується у підвісну шафу і майже не впливає на естетику інтер'єру кухні. До фішок відноситься периметральна система всмоктування: отвори для відведення повітря розташовані по периметру корпусу, що не тільки виступає дизайнерським рішенням, а й підвищує загальну ефективність роботи.
Витяжка GRANADO Palamos 1613-1200 отримала потужний мотор, який забезпечує продуктивність на рівні 1200 м³/год, чого має бути достатньо навіть для просторих кухонь. Користувачам доступний звичний набір із трьох швидкостей роботи, але навіть на максимальних обертах прилад не повинен доставляти акустичного дискомфорту, адже рівень шуму не перевищить 58 дБ. Працювати модель здатна як на відведення (алюмінієві жировловлювачі входять в комплект), так і на рециркуляцію повітря (потрібно докупити активні фільтруючі елементи). До інших особливостей відноситься пара світлодіодних стрічок для додаткового освітлення, а традиційне кнопкове керування доповнює комплектний пульт дистанційного керування, який також доповнений таймером вимикання. Крім версії в чорному кольорі, у продажу зустрічається і біла модифікація.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Купити GRANADO Palamos 1613-1200
Усі ціни 38 →Granado Granado Palamos 1613-1200 Black glass | 9 999 грн. |
Кухонна витяжка Granado Palamos 1613-1200 black glass | 9 999 грн. |
Витяжка Granado Palamos 1613-1200 Black glass (GCH456311) | 9 999 грн. |
Вытяжка Granado Palamos 1613-1200 Black glass | 9 999 грн. |
Витяжка GRANADO Palamos 1613-1200 | 8 861 грн. |
Дуже потужно тягне, якість на висоті. Дизайн, пульт, відносно тихо працює ні Андрій Таран: користуюся GRANADO Palamos 1613-1200 менше місяця |