Витяжка GRANADO Segovia 2614-1200
Фото 15 |
GRANADO Segovia 2614-1200 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Segovia 2614-1200
Усі ціни 26 →Кухонна витяжка Granado Segovia 2614-1200 inox | 16 990 грн. |
Витяжка Granado Segovia 2614-1200 black (GCH6336311) | 19 990 грн. |
Вытяжка Granado Segovia 2614-1200 black | 19 990 грн. |
Кухонная вытяжка Granado Segovia 2614-1200 black | 19 990 грн. |
Вытяжка кухонная GRANADO Segovia 2614-1200 black (GCH6336311) GCH6336311 | 16 990 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →