Витяжка GRANADO Palamos 3603-700
Фото 18 |
GRANADO Palamos 3603-700 2022 рік |
|
Повновбудована кухонна витяжка з гарною продуктивністю та класичною кнопковою панеллю управління. Позиціонується як продукт доступного цінового діапазону, призначений обслуговування помешкань середньої площі (10-15 м²). Користувач зможе сміливо варити та смажити на кухонній плиті, вся пара та сторонні запахи при цьому легко та швидко відводитимуться в канал вентиляції. Лопатева турбіна цієї витяжки дозволяє вентилювати приміщення з продуктивністю до 700 м³/год.
Панель керування дозволяє вручну вибирати оптимальну продуктивність у межах трьох встановлених режимів. Кухонна витяжка GRANADO Palamos 3603-700 працює з досить низьким рівнем шуму, до того ж це економічна модель. Вентиляційна система оснащена жироуловлюючим сітчастим фільтром. Є і вбудоване підсвічування. Витяжка з конструкцією, що вбудовується, добре підходить в тих випадках, коли потрібно зберегти гармонію існуючого інтер'єру. Модель просто вбудовується в кухонний гарнітур, після чого практично повністю зливаючись з інтер'єром. Доступно кілька варіантів використання вентиляції: з відведенням повітря за межі приміщення та в режимі рециркуляції. Пристрій можна оснастити фільтром тонкого очищення, що чудово усуває з повітря всі сторонні запахи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Купити GRANADO Palamos 3603-700
Усі ціни 77 →Granado Granado Palamos 3603-700 White | 2 690 грн. |
Кухонна витяжка Granado Palamos 3603-700 black LINE | 2 989 грн. |
Витяжка Granado Palamos 3603-700 Black (GCH496311) | 2 690 грн. |
Вытяжка Granado Palamos 3603-700 Black | 2 690 грн. |
Вытяжка кухонная granado Palamos 3603-700 White (gch4106355) | 2 843 грн. |