Витяжка GRANADO Segovia 3604-1200 чорний
Фото 9 |
GRANADO Segovia 3604-1200 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Segovia 3604-1200 чорний
Усі ціни 35 →Кухонна витяжка Granado Segovia 3604-1200 black | 21 989 грн. |
Витяжка Granado Segovia 3604-1200 black (GCH6436411) | 21 990 грн. |
Вытяжка Granado Segovia 3604-1200 black | 21 991 грн. |
Кухонная вытяжка Granado Segovia 3604-1200 black | 21 990 грн. |
Вытяжка кухонная GRANADO Segovia 3604-1200 black (GCH6436411) GCH6436411 | 21 990 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →