Витяжка GRANADO Telde 603-700
Фото 19 |
GRANADO Telde 603-700 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Telde 603-700
Усі ціни 90 →Granado Granado Telde 603-700 Black | 4 499 грн. |
Витяжка Granado Telde 603-700 black (GCH246311) | 4 499 грн. |
Вытяжка Granado Telde 603-700 black | 4 500 грн. |
Кухонная вытяжка Granado Telde 603-700 Inox black glass | 3 990 грн. |
Вытяжка кухонная GRANADO Telde 603-700 black (GCH246311) GCH246311 | 4 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →