Шліфувальна машина Grand PShM-620
Відео 1Фото 9 |
Grand PShM-620 |
|
Дві змінні платформи для шліфування: прямокутна (105x110 мм) і дельташліфувальна (115x140 мм)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand PShM-620
Вібраційна шліфувальна машина Grand ПШМ-620 (2 в 1) | 1 377 грн. |
Віброшліфувальна машина GRAND ПШМ-620 (2 в 1) | 1 328 грн. |
Орбітальна шліфувальна машина Grand ПШМ-620 2в1 | 1 333 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →