Похідний ніж Grand Way S113
Відео 3Фото 3 |
Grand Way S113 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way S113
Grand Way Туристичний ніж Grand Way S 113 | 480 грн. |
Нож Grand Way S113 | 480 грн. |
Туристичний ніж Grand Way S113 | 480 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →