Похідний ніж Grand Way SG 081
Відео 1Фото 5 |
Grand Way SG 081 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way SG 081
Кишеньковий ніж Grand Way SG 081 | 1 152 грн. |
Складний ніж Grand Way SG081 (D2, Kompression Lock) | 896 грн. |
Ніж складаний 210 мм Гранд Презент SG 081 black | 2 092 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →