Похідний ніж OPINEL 8 VRN
OPINEL 8 VRN |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPINEL 8 VRN
Усі ціни 21 →Нож и мультитул Opinel №8 Vrn (204.63.29) | 427 грн. |
Opinel №8 VRN Carbone (113080) | 427 грн. |
Нож Opinel 8 VRN 113080 | 427 грн. |
Нож Opinel №8 Carbone (113080) | 427 грн. |
Ніж Opinel Classic No.08 VRN (113080) | 449 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель №8 VRN - клинок з вуглецевої сталі XC90.
- Модель №8 VRI - клинок з нержавіючої сталі Sandvik 12C27.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →