Зарядна станція Konner&Sohnen KS 100PS
Фото 14 |
Konner&Sohnen KS 100PS швидка зарядка USB-A |
|
Мініатюрна електростанція для відпочинку на природі, виїздів на рибалку та на випадок відключень світла. Пристрій забезпечує енергетичну незалежність гаджетам та малопотужній техніці. Вихідна потужність у моделі невелика - 100 Вт у номінальному режимі роботи та до 150 Вт на піку (протягом 3-5 сек.). Крізь одно-єдине розеткове гніздо на 230 В зарядна станція видає апроксимовану синусоїду змінного струму.
Повнорозмірних USB портів на борту моделі налічується 3 шт. (Один із них підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0 потужністю 18 Вт). Водночас Konner&Sohnen KS 100PS обладнали одним USB type C з вихідною потужністю 18 Вт та одним DC-виходом на 12 В. Літій-іонний акумулятор «під капотом» електростанції має ємність 155 Вт*год і повністю заряджається від розетки приблизно за 5 годин. Опціонально модель підтримує заряджання батареї від сонячних панелей. Рівень залишку заряду акумулятора висвітлює пристрій на невеликому екранчику. На додачу зарядну станцію озброїли трирежимним підсвічуванням і ручкою для зручності перенесення 1.6-кілограмового корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 100PS
Усі ціни 13 →Портативна зарядна станція Könner&Söhnen KS 100PS KS-100PS | 4 999 грн. |
Зарядная станция Konner&Sohnen KS 100PS (155 Вт·ч / 100 Вт) 146642 | 4 999 грн. |
Konner&Sohnen KS 100PS офіційна гарантія | 4 899 грн. |
Зарядна станція K?nner & S?hnen KS 100PS 150 Вт | 4 999 грн. |
Портативна (переносна) електростанція KS 100PS KS 100PS | 4 999 грн. |
Модификації Konner&Sohnen KS 100PS
Ціни на Konner&Sohnen KS 100PS |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 100PS | від 4 899 грн. | 13 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 200PS | від 6 499 грн. | 27 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 300PS | від 8 241 грн. | 21 пропозиція |