ДБЖ Logicpower LPM-UL1550VA 1550 ВА (0004990)
Фото 5 |
Logicpower LPM-UL1550VA 1550 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPM-UL1550VA 1550 ВА
Усі ціни 28 →ИБП LogiсPower LPM-UL1550VA | 6 100 грн. |
LogicPower LogicPower UPS LPM-UL1550VA (1085Вт) (4990) | 6 100 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ LPM-UL1550VA (1085Вт) (LP4990) | 6 100 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-UL1550VA LP4990 | 6 100 грн. |
Источник бесперебойного питания LogicPower lpm-ul1550va (4990) | 6 100 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Logicpower LPM-UL1550VA
Ціни на Logicpower LPM-UL1550VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPM-UL1100VA 1100 ВА | від 4 352 грн. | 45 пропозицій | ||
Logicpower LPM-UL1250VA 1250 ВА | від 4 864 грн. | 29 пропозицій | ||
Logicpower LPM-UL1550VA 1550 ВА | від 5 592 грн. | 28 пропозицій |