Візочок Greentom Upp Classic
Відео 6Фото 10 |
Greentom Upp Classic
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка
Ширина шасі:55 см
Вага в зборі:7.3 кг
Всі характеристики
Купити Greentom Upp Classic
Усі ціни 7 →Greentom Classic Mint spacerowy | 14 960 грн. |
Greentom Upp Classic Eko Spacerowy Czerwony/Szary | 10 947 грн. |
Greentom Upp Classic Eko Spacerowy Czerwony/Szary | 11 214 грн. |
Greentom Upp Classic czarno - miętowy Spacerowy | 15 200 грн. |
Greentom Upp Classic Eko Czarno-Pudrowo Różowy Spacerowy | 15 200 грн. |
Greentom Upp Classic Cherry Spacerowy | 15 200 грн. |
Greentom Upp Classic Eko Spacerowy Czerwony/Szary | 10 680 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →