Візочок FreeOn Lux
Фото 4 |
FreeOn Lux
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:56 см
Вага в зборі:6.6 кг
Всі характеристики
Купити FreeOn Lux
Усі ціни 53 →Прогулочная коляска FreeON Lux Premium Beige-Black (44701) | 7 755 грн. |
Прогулянкова коляска FreeON LUX Premium Light Grey-Black (44695) | 8 439 грн. |
Коляска FreeOn Lux Premium Blue-Black (44671) | 7 995 грн. |
Прогулочная коляска FreeON Lux Premium Blue-Black (44671) | 7 755 грн. |
Прогулочная коляска FreeON Lux Brown (44558) | 6 093 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →