Вантажна шина Greentrac GTRT1 385/55 R22.5 160K
Відео 1Фото 8 |
Виберіть розмір вантажної шини
Greentrac GTRT1 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greentrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greentrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greentrac GTRT1 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Greentrac GTRT1 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR | 13 750 грн. |
Greentrac GTRT1 (385/55R22.5 160K) | 14 070 грн. |
Грузовые шины Greentrac GTRT1 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR 100242480 | 14 075 грн. |
Greentrac GTRT1 причіпна причіпна (385/55R22,5 160K) 403546 | 13 780 грн. |
Вантажні шини Greentrac GTRT1 (причіпна) 385/55 R22.5 160K 20PR | 14 920 грн. |
Шина Greentrac GTRT1 (причіпна) 385/55 R22.5 160K PR20 | 15 381 грн. |
Відеоогляди