Рюкзак Gregory Stout 60 60 л
Відео 3Фото 12 |
Gregory Stout 60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gregory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gregory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gregory Stout 60 60 л
Туристичний рюкзак Gregory Stout 60 EU Buckhorn Black (126875/9573) 126875 | 10 650 грн. |
Рюкзак похідний Gregory Stout 60 Green | 9 600 грн. |
Туристичний рюкзак Gregory Stout 60 Phantom Blue (126875/8320) 126875/8320 | 10 650 грн. |
Рюкзак похідний Gregory Stout 60 Orange | 9 600 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gregory Stout 60
Ціни на Gregory Stout 60 |
---|---|---|---|---|
Gregory Stout 35 35 л | від 8 757 грн. | 2 пропозиції | ||
Gregory Stout 45 45 л | від 9 635 грн. | 5 пропозицій | ||
Gregory Stout 60 60 л | від 9 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Gregory Stout 70 70 л | від 10 700 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →