Рюкзак Osprey Kestrel 58 S/M 56 л S/M
Фото 10 |
Osprey Kestrel 58 S/M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Kestrel 58 S/M 56 л S/M
Усі ціни 12 →Рюкзак Osprey Kestrel 58 - S/M - чорний 009.3305 | 12 173 грн. |
Рюкзак Osprey Kestrel 58 bonsai green - S/M - зелений 009.3307 | 10 585 грн. |
Рюкзак Osprey Kestrel 58 bonsai green - S/M - зеленый 009.3307 | 10 585 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Kestrel 58 Bonsai Green S/M (009.3307) 009.3307 | 10 585 грн. |
Рюкзак туристичний Osprey Kestrel 58 л Bonsai Green (009.3307) | 10 585 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Osprey Kestrel 58 S/M
Ціни на Osprey Kestrel 58 S/M |
---|---|---|---|---|
Osprey Kestrel 48 S/M 46 л S/M | від 9 695 грн. | 2 пропозиції | ||
Osprey Kestrel 48 L/XL 48 л L/XL | від 9 695 грн. | 2 пропозиції | ||
Osprey Kestrel 58 S/M 56 л S/M | від 10 585 грн. | 13 пропозицій | ||
Osprey Kestrel 58 L/XL 58 л L/XL | від 10 585 грн. | 3 пропозиції | ||
Osprey Kestrel 68 S/M 66 л S/M | від 11 095 грн. | 11 пропозицій | ||
Osprey Kestrel 68 L/XL 68 л L/XL | від 9 640 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →