Мишка
Gresso GM-895G
Gresso GM-895G |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gresso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gresso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gresso GM-895G
Миша Gresso GM-895 Wireless Black | 409 грн. |
Gresso GM-895G Black GM-895 Black | 549 грн. |
Миша Gresso GM-895 Wireless White | 409 грн. |
Gresso GM-895G White GM-895 White | 549 грн. |
Модифікація моделі:
- Модель GM-895G — бездротове підключення
- Модель GM-895U — дротове підключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →