Плита Grifon G642B-MA2 коричневий
Grifon G642B-MA2 коричневий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grifon G642B-MA2 коричневий
Усі ціни 22 →Плита Grifon G642B-MA2 | 9 900 грн. |
Плита газова Grifon G642B-MA2 | 10 999 грн. |
Газовая плита Grifon G642B-MA2 | 9 665 грн. |
Grifon Grifon G642B-MA2 | 10 999 грн. |
Плита Grifon G642B-MA2 | 10 999 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Grifon G642B-MA2
Ціни на Grifon G642B-MA2 |
---|---|---|---|---|
Grifon G642W-MA2 білий | від 9 090 грн. | 26 пропозицій | ||
Grifon G642B-MA2 коричневий | від 9 290 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →