Плита Artel Apetito 10-G
Фото 3 |
Artel Apetito 10-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel Apetito 10-G
Усі ціни 13 →Плита газова Artel Apetito 10-G Brown | 11 999 грн. |
Плита Artel Apetito 10-G White | 10 980 грн. |
плита artel apetito 10-g Br | 13 327 грн. |
Плита газова ARTEL Apetito 10-G brown | 8 581 грн. |
ARTEL Apetito 10-G Brown Apetito10-GBrown | 10 999 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →