Морозильний лар Heinner HCF-371CNHF+ 371 л
Фото 5 |
Heinner HCF-371CNHF+ |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HCF-371CNHF+ 371 л
Усі ціни 6 →Морозильна скриня HEINNER HCF-371CNHF | 14 935 грн. |
Морозильна камера Heinner HCF-371CNHF+ | 14 999 грн. |
Морозильный ларь heinner hcf-371cnhf+ | 16 816 грн. |
Heinner HCF-371CNHF+ HCF-371CNHF+ | 14 999 грн. |
Морозильна скриня Heinner HCF-371CNHF+ | 14 999 грн. |
Морозильна скриня HEINNER HCF-371CNHF+ | 14 999 грн. |
Модификації Heinner HCF-371CNHF+
Ціни на Heinner HCF-371CNHF+ |
---|---|---|---|---|
Heinner HCF-200CNHF+ 198 л | від 7 999 грн. | 22 пропозиції | ||
Heinner HCF-287CNHF+ 287 л | від 11 285 грн. | 2 пропозиції | ||
Heinner HCF-371CNHF+ 371 л | від 14 935 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →