Пральна машина Grifon GWMS-510L білий
Grifon GWMS-510L білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grifon GWMS-510L білий
Усі ціни 9 →Пральна машина Grifon GWMS-510L | 9 953 грн. |
Пральна машина Grifon GWMS-510L | 9 080 грн. |
Пральна машина автоматична Grifon GWMS-510L | 9 470 грн. |
Стиральная машина Grifon GWMS-510L | 10 181 грн. |
Стиральная машина Grifon gwms-510l | 10 540 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →