Унітаз Grohe Euro Ceramic 39328000
Відео 2Фото 6 |
Grohe Euro Ceramic 39328000 |
|
Сидіння з кришкою купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euro Ceramic 39328000
Усі ціни 21 →Підвісний унітаз Grohe EURO CERAMIC 3932800H | 17 010 грн. |
Підвісний унітаз Grohe EURO CERAMIC 3932800H | 17 010 грн. |
Унітаз підвісний Grohe Euro Rimless з покриттям Pureguard (3932800H) 39328 | 17 010 грн. |
Унітаз GROHE Euro Ceramic 39328000 | 11 999 грн. |
Grohe Grohe Euro Ceramic Унітаз настінного монтажу зі PureGuard - 3932800H | 13 126 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →