Інсталяція для туалету Geberit Duofix 458.178.21.1 WC
Фото 3 |
Geberit Duofix 458.178.21.1 WC без унітазунітаз |
|
Інсталяція комплектується підвісним унітазом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 458.178.21.1 WC
Усі ціни 87 →Інсталяція Geberit Duofix 458.178.21.1 4 в 1 + Унітаз підвісний Geberit Se | 11 500 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix 458.178.21.1 + Унітаз підвісний Volle ORLANDO Ri | 10 372 грн. |
Інсталяція Geberit 458.178.21.1 4в1 з унітазом Villeroy&Boch Omnia Archite | 14 300 грн. |
Инсталляция Geberit 458.178.21.1 4в1 с унитазом Villeroy&Boch 5685HR01 без | 9 600 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix 458.178.21.1 4 в 1 + Унітаз підвісний Geberit Sm | 14 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Geberit Duofix 458.178.21.1 WC
Ціни на Geberit Duofix 458.178.21.1 WC |
---|---|---|---|---|
Geberit Duofix 458.178.21.1 | від 5 855 грн. | 4 пропозиції | ||
Geberit Duofix 458.178.21.1 WC | від 7 654 грн. | 88 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →