Унітаз Grohe Essence 39571000
Відео 1Фото 3 |
Grohe Essence 39571000 |
|
Унітаз має зносостійке покриття PureGuard і антибактеріальну глазурування
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 39571000
Усі ціни 6 →Підвісний унітаз, безободковій Grohe Essence 3957100H без сидіння | 19 260 грн. |
Підвісний унітаз, безободковий Grohe Essence 3957100H | 19 260 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий GROHE Essence без сидіння 3957100H | 20 544 грн. |
Унітаз підвісний Grohe Essence Rimless з покриттям Pureguard (3957100H) 39 | 20 544 грн. |
Унитаз подвесной Grohe Essence 3957100H | 12 900 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий GROHE Essence без сидіння 3957100H | 20 544 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →