Інсталяція для туалету Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 WC
Відео 3Фото 4 |
Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 WC без унітазунітаз |
|
10 років гарантії від виробника. Сталева рама завтовшки 2 мм покрита антикорозійним покриттям як зовні, так і всередині. Регулювання змиву: 4.5/6/7.5 л. Цільнодутий бачок і патрубок, що запобігає ризику протікання води
Інсталяція комплектується підвісним унітазом. Відсутність корозії завдяки тому, що усередині бачка немає металевих деталей, що стикаються з водою. Звукоізоляційна прокладка запобігає поширення звуку в сусідні приміщення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 WC
Усі ціни 64 →Інсталяція Geberit Duofix 3 В 1 458.126.00.1 з клавішею Geberit Delta50 11 | 13 200 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix (4-в-1) комплект 458.126.00.1 з унітазом Catalan | 37 440 грн. |
Geberit Geberit Duofix 458.126.00.1+Kolo Nova Pro Rimfree M39018000 | 8 028 грн. |
Інсталяція GEBERIT DUOFIX 3 В 1 458.126.00.1 + Унітаз підвісний LAUFEN Pro | 12 080 грн. |
Комплект инсталляция Geberit 458.126.00.1 + унитаз KOLO Style Rimfree L231 | 7 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 WC
Ціни на Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 WC |
---|---|---|---|---|
Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 | від 5 199 грн. | 44 пропозиції | ||
Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 WC | від 6 950 грн. | 65 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →