Циркуляційний насос Grundfos ALPHA2 32-40-180 4 м 2" 180 мм (99420016)
Відео 3Фото 1 |
Grundfos ALPHA2 32-40-180 4 м
2"
180 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м 1"
130 мм
4 м 2"
180 мм
6.2 м 1 1/2"
130 мм
6.2 м 1 1/2"
180 мм
6.2 м 1"
130 мм
6.2 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
130 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2400 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:22 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики ALPHA2 32-40-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos ALPHA2 32-40-180 4 м 2" 180 мм
Усі ціни 8 →Grundfos Grundfos Alpha2 32-40 (95047512) 95047512 | 15 376 грн. |
Grundfos ALPHA2 32-40 180 (99411207) 99411207 | 12 301 грн. |
Циркуляційний насос Grundfos ALPHA-2 32-40 180 (99411207) 99411207 | 12 178 грн. |
Циркуляційний насос Grundfos ALPHA2 32-40 180 1x230V 50H 99411207 | 11 224 грн. |
Grundfos ALPHA2 32-40 180mm 1x230V 99411207 | 13 880 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Grundfos ALPHA2 32-40-180
Ціни на Grundfos ALPHA2 32-40-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos ALPHA2 25-40-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 9 640 грн. | 9 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA2 25-40-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 10 207 грн. | 19 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA2 15-40-130 4 м 1" 130 мм | від 11 224 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA2 32-40-180 4 м 2" 180 мм | від 11 224 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA2 25-60-130 6.2 м 1 1/2" 130 мм | від 11 714 грн. | 10 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA2 25-60-180 6.2 м 1 1/2" 180 мм | від 11 601 грн. | 18 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA2 15-60-130 6.2 м 1" 130 мм | від 14 017 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA2 32-60-180 6.2 м 2" 180 мм | від 12 680 грн. | 10 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA2 25-80-130 8 м 1 1/2" 130 мм | від 14 480 грн. | 7 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA2 25-80-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 20 020 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos ALPHA2 32-80-180 8 м 2" 180 мм | від 15 744 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →