Циркуляційний насос Grundfos ALPHA2 25-80N-180 8 м 1 1/2"
Grundfos ALPHA2 25-80N-180 8 м
1 1/2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3400 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:50 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики ALPHA2 25-80N-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos ALPHA2 25-80N-180 8 м 1 1/2"
Циркуляційний насос Grundfos ALPHA2 25-80 N 180 1x230V 50Hz 6H 99411428 | 30 175 грн. |
Grundfos Alpha2 25-80 N 180 1X230V 99411428 | 34 160 грн. |
Grundfos Alpha2 25-80 N 180 1X230V 99411428 | 35 014 грн. |
Grundfos Alpha2 25-80 N 180 1X230V 99411428 | 35 868 грн. |
Модификації Grundfos ALPHA2 25-80N-180
Ціни на Grundfos ALPHA2 25-80N-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos ALPHA2 25-40N-180 4 м 1 1/2" | від 21 093 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos ALPHA2 25-60N-180 6.2 м 1 1/2" | від 24 272 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos ALPHA2 25-80N-180 8 м 1 1/2" | від 30 175 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →