Насосна станція Grundfos JP 3-42 PT-H (99463874)
Grundfos JP 3-42 PT-H відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos JP 3-42 PT-H
Насосна установка Grundfos JP 3-42 PT-H A-A-BBVP 99463874 | 16 977 грн. |
Grundfos Grundfos JP 3-42 PT-H (99463874) 99463874 | 21 104 грн. |
Насосна станція Grundfos JP 3-42 PT-H 1x230 1,5 м SH 20 л 99463874 | 15 405 грн. |
Модификації Grundfos JP 3-42 PT-H
Ціни на Grundfos JP 3-42 PT-H |
---|---|---|---|---|
Grundfos JP 3-42 PT-H | від 15 405 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos JP 4-47 PT-H | від 16 765 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos JP 5-48 PT-H | від 16 912 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →