Насосна станція Grundfos JP 4-54 PT-H 20L (99463876)
Grundfos JP 4-54 PT-H 20L відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos JP 4-54 PT-H 20L
Насосна станція Grundfos JP 4-54 PT-H 20 L 1x230 V 1,5 м кабель (99463876) | 18 577 грн. |
Grundfos Grundfos JP 4-54 PT-H (99463876) 99463876 | 22 136 грн. |
Насосна станція Grundfos JP 4-54 PT-H 1x230 1,5 м SC 20 л 99463876 | 16 159 грн. |
Насосна станція Grundfos JP 4-54 PT-H BBVP (99463876) | 18 706 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →