Водонагрівач Grunhelm EWH-1X-3G-FLX
Grunhelm EWH-1X-3G-FLX |
|
Водонагрівач має рефлекторний (гнучкий) вилив.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm EWH-1X-3G-FLX
Усі ціни 47 →Grunhelm EWH-1X-3G-ND-FLX-LED | 1 729 грн. |
Бойлер Grunhelm EWH-1X-3G-FLX-LED | 1 379 грн. |
ЭЛЕКТРОНАГРЕВАТЕЛЬ проточной воды - ewh-1x-3g-flx-led (grunhelm) | 1 567 грн. |
Grunhelm EWH-1X-3G-FLX | 1 468 грн. |
Проточный водонагреватель Grunhelm EWH-1X-3G-FLX-LED | 1 630 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →