Водонагрівач Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED
Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED
Усі ціни 16 →Бойлер Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED | 1 452 грн. |
ЭЛЕКТРОНАГРЕВАТЕЛЬ проточной воды - ewh-1x-3fsh-led (grunhelm) | 1 639 грн. |
Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED | 1 811 грн. |
Проточний водонагрівач Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED | 1 609 грн. |
Grunhelm Проточний водонагрівач Grunhelm EWH-1X-3FSH-LED | 1 609 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →