Мийка високого тиску Grunhelm GR-22HRLW (132144)
Фото 10 |
Grunhelm GR-22HRLW |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GR-22HRLW
Усі ціни 8 →Мойка высокого давления Grunhelm GR-22HRLW (132144) | 6 499 грн. |
Мойка высокого давления Grunhelm GR-22HRLW | 6 407 грн. |
Мийка високого тиску - gr-22hrlw (2200Вт, 120-170бар) (grunhelm) | 6 424 грн. |
Мийка високого тиску Grunhelm GR-22HRLW 132144 | 7 316 грн. |
Grunhelm GR-22HRLW | 7 315 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →