Мийка високого тиску Grunhelm GR-3100IM Profi
Відео 3Фото 3 |
Grunhelm GR-3100IM Profi 2020 рікбезщіткова |
|
Надійна і продуктивна мобільна мийка високого тиску професійного класу. На відміну від більш дешевих побутових моделей, це пристрій обладнаний асинхронним електродвигуном високої потужності (3100 Вт), довговічною металевої помпою, зручним пістолетом з довгою стійкою і п'ятьма змінними форсунками з різним кутом розпилення для вирішення широкого кола професійних і побутових завдань.
Може використовуватися для очищення легкових автомобілів, позашляховиків, вантажівок, мотоциклів та велосипедів. Здатна обслуговувати гараж або невелику станцію технічного обслуговування транспортних засобів. Допоможе привести в порядок сільськогосподарську техніку та садовий інвентар. Дозволяє легко відмити тротуар, фасадні конструкції будівель і споруд, зовнішні сходи, балкони і тераси.
Підійде для миття інших конструкцій, виконаних з міцних матеріалів (каменю, металу, дерева, пластмаси тощо). Важливою особливістю мийки високого тиску Grunhelm GR-3100IM Profi є потужна помпа з поршнями з нержавіючої сталі, не схильних до корозії. Вражаюча продуктивність (11 л/хв), а також високе максимальний тиск (190 бар) максимально прискорює і спрощує процес миття. Є функція самовсмоктування, яка дозволяє підключатися не тільки до водопроводу, але і до ємностей з чистою водою (бочок, відер). Обладнана системою автоматичного відключення при відсутності води і перегріванні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GR-3100IM Profi
Мойка высокого давления Grunhelm GR-3100IM PROFI (96108) | 14 331 грн. |
Мийка високого тиску Grunhelm GR-3100IM Profi 96108 | 15 003 грн. |
Мийка високого тиску Grunhelm GR-3100IM Profi | 17 704 грн. |
Якщо є можливість відразу замовити з Китаю поворотний механізм і фрезу (дуже допомагає вимивати арки і днище автомобіля). Високий тиск, професійне швидкознімне з'єднання насадок, забір води з ємності. Великий витрата води, шланг високого тиску коротше на 20см заявленого значення, вага цього агрегату 40 кг точно з усією фурнітурою. Якщо немає постійної подачі води або більшої ємності, то не рекомендую купувати дану мийку. Joni Li: користуюся Grunhelm GR-3100IM Profi кілька місяців |