Обприскувач GRUNTEK BS-7-3BLithium (296007163)
Відео 3Фото 5 |
GRUNTEK BS-7-3BLithium |
|
Зарядка від USB
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK BS-7-3BLithium
Усі ціни 14 →Обприскувач акумуляторний GRUNTEK BS-7-3Blithium (296007163) 296007163 | 1 289 грн. |
Опрыскиватель акумуляторный Gruntek BS-7-3Blithium (296007163) | 1 425 грн. |
Аккумуляторный опрыскиватель электрический Gruntek BS-7-1Blithium (2960071 | 1 272 грн. |
Опрыскиватель Gruntek BS-7-3B Lithium (296007163) | 1 582 грн. |
Опрыскиватель Gruntek BS-7-3B Lithium (296007163) 296007163 | 1 331 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →