Обприскувач GRUNTEK BS-9-1BLithium (296009163)
Відео 2Фото 4 |
GRUNTEK BS-9-1BLithium |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK BS-9-1BLithium
Обприскувач акумуляторний GRUNTEK BS-9-1BLithium (296009163) 296009163 | 1 499 грн. |
Аккумуляторный электрический опрыскиватель Gruntek BS-9-1BLithium (2960091 | 1 459 грн. |
Обприскувач акумуляторний GRUNTEK BS-9-1BLithium 296009163 | 1 675 грн. |
Обприскувач акумуляторний GRUNTEK BS-9-1B Lithium (152095) | 1 675 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →