Обприскувач GRUNTEK BS-12-3BP (296004123)
Відео 3Фото 7 |
GRUNTEK BS-12-3BP 12 л16 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK BS-12-3BP
Обприскувач акумуляторний GRUNTEK BS-12-3BP(296004123) 296004123 | 1 525 грн. |
Аккумуляторный опрыскиватель Gruntek 12 л BS-12-3BP | 1 392 грн. |
Обприскувач акумуляторний GRUNTEK BS-12-3BP 296004123 | 1 525 грн. |
Відеоогляди
Модификації GRUNTEK BS-12-3BP
Ціни на GRUNTEK BS-12-3BP |
---|---|---|---|---|
GRUNTEK BS-12-3BP | від 1 392 грн. | 3 пропозиції | ||
GRUNTEK BS-16-3BP | від 1 599 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →