Сходи трансформер GTM KMP404A 460 см
Відео 1Фото 8 |
GTM KMP404A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM KMP404A 460 см
Усі ціни 18 →Драбина-трансформер GTM KMP404A 4*4 алюмінієва, 4.6 м | 6 699 грн. |
Лестница-трансформер Gtm KMP404A (4х4) | 6 675 грн. |
Драбина-трансформер GTM KMP404A 4*4 алюмінієва, 4.6 м | 6 526 грн. |
Лестница GTM трансформер 4*4вт. 1,17-4,6м анодированный алюминий (KMP404A) | 6 598 грн. |
Лестница GTM трансформер 4*4сх. 1,17-4,6м анодированный алюминий (KMP404A) | 6 176 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GTM KMP404A
Ціни на GTM KMP404A |
---|---|---|---|---|
GTM KMP403A 350 см | від 5 455 грн. | 18 пропозицій | ||
GTM KMP404A 460 см | від 6 176 грн. | 18 пропозицій | ||
GTM KMP405A 575 см | від 7 793 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →