Сходи GTM KME5067B 161 см
Фото 3 |
GTM KME5067B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM KME5067B 161 см
Усі ціни 9 →Стрем'янка телескопічна GTM KME5067B алюмінієва, 6 сходинок 2000 мм | 5 612 грн. |
Розсувна драбина (стрем’янка) GTM KME5067B алюмінієва, 6 сходинок 2000 мм | 5 357 грн. |
Драбина GTM cтрем'янка телескопічна 6сх., 2м (KME5067B) | 5 612 грн. |
Лестница GTM cтремянка телескопическая 6сх., 2м (KME5067B) KME5067B | 5 612 грн. |
Драбина GTM cтрем'янка телескопічна 6сх., 2м (KME5067B) KME5067B | 5 612 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації GTM KME5067B
Ціни на GTM KME5067B |
---|---|---|---|---|
GTM KME5045B 105 см | від 3 896 грн. | 9 пропозицій | ||
GTM KME5056B 132 см | від 5 162 грн. | 9 пропозицій | ||
GTM KME5067B 161 см | від 5 357 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →