Стрем'янка GTM KMH1204 78 см
GTM KMH1204 |
|
Глибина сходів 80 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM KMH1204 78 см
Усі ціни 9 →Стрем'янка двостороння GTM KMH1204 алюмінієва, 4 сходинки 780 мм (KMH1204) | 2 291 грн. |
Стремянка двухсторонняя Gtm KMH1204 | 2 232 грн. |
Лестница GTM стремянка 4сх. верхняя ступень 0,78м, двухсторонняя (KMH1204) | 2 222 грн. |
Драбина GTM cтрем`янка 4сх. верхня сходинка 0,78м, двостороння (KMH1204) K | 2 245 грн. |
Стрем'янка алюмінієва GTM KMH1204 (двостороння) 39697 | 2 246 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації GTM KMH1204
Ціни на GTM KMH1204 |
---|---|---|---|---|
GTM KMH1203 58 см | від 1 707 грн. | 9 пропозицій | ||
GTM KMH1204 78 см | від 2 009 грн. | 9 пропозицій | ||
GTM KMH1205 98 см | від 2 411 грн. | 10 пропозицій | ||
GTM KMH1206 118 см | від 2 814 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →