Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Драбини й стрем'янки   /   GTM

Стрем'янка GTM KMH1203 58 см

Фото - Драбина GTM KMH1203 58 см
GTM KMH1203
Тип
міні-стрем'янка
Конструкція
двостороння розставна
Кількість секцій
2 шт.
Кількість ступенів
6 шт.
Майданчик
Матеріал
алюміній
Максимальне навантаження
150 кг
Максимальна висота
58 см
Габарити (складена) (ДхШ)
64x41 см
Вага
2.2 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Глибина сходів 80 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.

Купити GTM KMH1203 58 см

Усі ціни 10 →

Драбина двостороння Gtm KMH1203

Виробник: GTM / Тип: стремянка / Конструкція: двухсторонняя / Кількість секцій: 2 / Матеріал: алюминий / Кількість ступенів:... ще6 / Максимальна висота, см: 58 / Ширина сходів, см: 40 / Максимальна вантажопідйомність, кг: 150 / Вага, кг: 2.2
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 054 грн.

GTM KMH1203

GTM KMH1203 - компактна алюмінієва драбина у формі двосторонньої стрем'янки, яка чудово підходить як для побутового, т... щеак і для професійного використання. У даній моделі драбини 3 сходинки і максимальна висота до верхньої сходинки 58 см.Переваги стрем'янки GTM KMH1203 - Не піддається корозії завдяки виготовленню з алюмінію - Профіль збільшеного перерізу 50*22мм із додатковими ребрами жорсткості - Великий верхній майданчик шириною 330 мм - Сходинки глибиною 80 мм мають рифлення для кращого зчеплення з ногою та ребро жорсткості - Надійна металева розтяжка для фіксації сходів - Протиковзкі упори на ніжках зі збільшеною площею - Витримує навантаження 150 кг без деформації
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Стремянка GTM KMH1203 алюмінієва 2х3 39696

- Матеріал Алюміній - Тип Драбина двостороння - Ширина 40 см - Висота до платформи 58 см - Макс.... щенавантаження 150 кг - Кількість секцій/сходинок 2*3 - Загальна кількість ступенів 6 - Розмір профілю 50x22 мм - Висота в складеному стані 0.58 м - Особливості Фіксувальні розтяжки - Розміри 41x16x64 см - Вага 2.2 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Під замовлення
Поскаржитись

Стрем'янка двостороння GTM KMH1203 алюмінієва, 3 сходинки 580 мм (KMH1203) (39696) 39696

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись

Стремянка 3сх. верх.сх. 0,58м, двостороння KMH1203

GTM KMH1203 - компактна алюмінієва драбина у формі двосторонньої стрем'янки, яка чудово підходить як для побутового, так і дл... щея професійного використання. У даній моделі драбини 3 сходинки і максимальна висота до верхньої сходинки 58 см.Переваги стрем'янки GTM KMH1203Не піддається корозії завдяки виготовленню з алюмініюПрофіль збільшеного перерізу 50*22мм із додатковими ребрами жорсткостіВеликий верхній майданчик шириною 330 ммСходинки глибиною 80 мм мають рифлення для кращого зчеплення з ногою та ребро жорсткостіНадійна металева розтяжка для фіксації сходівПротиковзкі упори на ніжках зі збільшеною площеюВитримує навантаження 150 кг без деформації
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на GTM KMH1203 58 см

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації GTM KMH1203

Ціни на GTM KMH1203
GTM KMH1203 58 смвід 2 054 грн.10 пропозицій
GTM KMH1204 78 смвід 1 999 грн.8 пропозицій
GTM KMH1205 98 смвід 2 960 грн.7 пропозицій
GTM KMH1206 118 смвід 2 999 грн.9 пропозицій