Стрем'янка GTM KMH1205 98 см
GTM KMH1205 |
|
Глибина сходів 80 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM KMH1205 98 см
Усі ціни 7 →Стрем'янка двостороння GTM KMH1205 алюмінієва, 5 сходинок 980 мм (KMH1205) | 2 708 грн. |
Стремянка двухсторонняя Gtm KMH1205 | 2 638 грн. |
Лестница GTM стремянка 5сх. верхняя ступень 0,98м, двухсторонняя (KMH1205) | 2 708 грн. |
Драбина GTM cтрем`янка 5сх. верхня сходинка 0,98м, двостороння (KMH1205) K | 2 653 грн. |
Стрем'янка алюмінієва GTM KMH1205 (двостороння) 39698 | 2 654 грн. |
GTM Драбина GTM cтрем`янка 5сх. верхня сходинка 0,98м, двостороння (KMH120 | 2 653 грн. |
Драбина GTM KMH1205 5 щаблів 0.98 м двостороння | 2 654 грн. |
Модификації GTM KMH1205
Ціни на GTM KMH1205 |
---|---|---|---|---|
GTM KMH1203 58 см | від 1 750 грн. | 7 пропозицій | ||
GTM KMH1204 78 см | від 2 232 грн. | 7 пропозицій | ||
GTM KMH1205 98 см | від 2 638 грн. | 7 пропозицій | ||
GTM KMH1206 118 см | від 3 044 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →