Електрогенератор Gucbir GJD7000S-3
Відео 5Фото 6 |
Gucbir GJD7000S-3 електростартер 400 В электростартер (ключ) 230 B |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gucbir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gucbir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gucbir GJD7000S-3
Генератор Gucbir GJD7000S-3 (дизель) 00-00011852 | 36 670 грн. |
Дизельний генератор GUCBIR GJD7000S-3 трифазний на 15 літрів 50 Гц, 6-7 кВ | 69 700 грн. |
Генератор трифазний дизельний Gucbir GJD7000S-3 5,5 кВт | 41 200 грн. |
Дизельний генератор GUCBIR GJD7000S-3 6 кВт - офіційна гарантія | 70 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gucbir GJD7000S-3
Ціни на Gucbir GJD7000S-3 |
---|---|---|---|---|
Gucbir GJD7000S-3 | від 36 670 грн. | 4 пропозиції | ||
Gucbir GJD7000S | від 36 999 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →