Електрогенератор Vitals WP 6.5-3de
Відео 1Фото 14 |
Vitals WP 6.5-3de 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals WP 6.5-3de
Генератор дизельный Vitals WP 6.5-3de | 52 080 грн. |
Генератор дизельний Vitals WP 6.5-3de | 47 740 грн. |
Дизельний генератор 7 кВт VITALS WP 6.5-3DE | 50 127 грн. |
Генератор дизельний для дому 380В, MSGvs WP 6.5-3de, 6,5кВт-7кВт, AVR | 59 912 грн. |
Відеоогляди
Модификації Vitals WP 6.5-3de
Ціни на Vitals WP 6.5-3de |
---|---|---|---|---|
Vitals WP 6.5de | від 42 889 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals WP 6.5-3de | від 47 740 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →