Електрогенератор Gucbir GJD7000H-3
Відео 5Фото 17 |
Gucbir GJD7000H-3 4.8 кВт макс.5.6 кВт 400 В 6 кВт макс.7 кВт 230 B |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gucbir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gucbir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gucbir GJD7000H-3
Генератор Gucbir GJD7000H-3 (дизель) 00-00011850 | 54 156 грн. |
Дизельний генератор GUCBIR GJD7000H-3 6 кВт | 35 260 грн. |
Генератор дизельний Gucbir GJD7000Н-3 на 5.5 кВт, 3 фази, електростартер | 42 056 грн. |
Дизельний генератор GUCBIR GJD7000H-3 6 кВт - офіціальна гарантія | 42 999 грн. |
Дизельний генератор GUCBIR GJD7000H-3 на 5.5 кВт, 3 фази | 42 056 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gucbir GJD7000H-3
Ціни на Gucbir GJD7000H-3 |
---|---|---|---|---|
Gucbir GJD7000H-3 | від 35 260 грн. | 5 пропозицій | ||
Gucbir GJD7000H | від 31 000 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →