Вантажна шина Long March LM168 385/55 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM168 385/55 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM168 385/55 R22.5 160L
Long March LM168 (прицепная) (385/55R22.5 160L) | 11 322 грн. |
Грузовые шины Long March LM168 (прицепная) 385/55 R22.5 160/158L 100145491 | 11 346 грн. |
Вантажні шини Long March LM168 (причіпна) 385/55 R22.5 160/158L | 12 027 грн. |
Модификації Long March LM168 385/55 R22.5 160L
Ціни на Long March LM168 385/55 R22.5 160L |
---|---|---|---|---|
Long March LM168 385/55 R22.5 158L | від 12 014 грн. |
Long March LM168 385/55 R22.5 160L | від 11 322 грн. | 3 пропозиції |