Вантажна шина Haida HD586 385/65 R22.5 160K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Haida HD586 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haida HD586 385/65 R22.5 160K
Haida HD586 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 13 135 грн. |
Haida Haida HD586 (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR20 | 18 650 грн. |
Шина Haida HD586 (причіпна) 385/65 R22.5 160K PR20 | 14 667 грн. |