Вантажна шина Blacklion BT160 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BT160 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BT160 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 9 →Blacklion BT160 (прицепная) (385/55R22.5 160K) | 15 830 грн. |
Blacklion BT160 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 14 000 грн. |
BlackLion BT160 Pулевая, Прицепная (385/55R22.5 160K) | 14 175 грн. |
Грузовые шины BlackLion BT160 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR 100242019 | 15 121 грн. |
Шини BlackLion BT160 (прицепная) 385/55 R22,5 160K 20PR | 13 855 грн. |
ще 4 пропозиції